Закрити
Налаштування сайту
Застосувати
Відключити всі стиліЗастосувати Стандарні налаштування

Мін’юст врятував від рейдерських захоплень майно на суму понад 125 мільярдів гривень

05.07.2016

Сьогодні в ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція «Удар Мін’юсту по рейдерах», за участю Міністра юстиції Павла Петренка, заступника Міністра юстиції Павла Мороза та Директора юридичного департаменту Бунге Україна Олега Бігдана.

«Міністерство юстиції врятувало майно українців на суму понад 125 мільярдів гривень. Однією з резонансних справ є скарга Бунге. Американської компанії, що вклала в Україну понад 13 мільярдів гривень. А це ‑ майже 15% від обсягу усіх інвестицій за минулий рік», – зазначив очільник Мін’юсту.

Він також наголосив, що завдяки проведеній реформі реєстраційної служби український бізнес та іноземні інвестори отримали реальний інструмент для максимально безболісного повернення законного майна, що було захоплене рейдерами.

«З початку року при Міністерстві юстиції діє Комісія з розгляду скарг у сфері державної реєстрації, яка вже отримала 900 скарг та задовільнила майже 150 з них», - додав він.

При цьому, Міністр юстиції звернув окрему увагу на те, що нині здійснюється постійний тиск на комісію. Це позитивний сигнал, який підтверджує правильність обраного шляху.

«Рейдер – ворог українця №1. Через таку протиправну діяльність падає рівень інвестиційної привабливості держави. А інвестиції – це зростання економіки, що покращує рівень життя кожного українця» – підкреслив Павло Мороз.

Компанія Бунге відзначила той факт, що новий механізм Міністерства юстиції фактично врятував активи підприємства та повернув законну власність.

«Міністерство юстиції бореться з раковою пухлиною української  економіки – з рейдерством», - зазначив Директор юридичного департаменту Бунге Україна Олег Бігдан.

Головний ворог рейдера – публічність, головний друг – тиша. Тому, Мін’юст закликає: говоріть про випадки захоплення, а Міністерство юстиції поверне майно законним власникам. 

Через публічність Міністерство юстиції буде захищати населення та інвесторів в Україні, так як захистило компанію Бунге.

ERROR: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /var/www/new.drsu.gov.ua/model/publication.model.php:325