Закрити
Налаштування сайту
Застосувати
Відключити всі стиліЗастосувати Стандарні налаштування

Фонд міжнародних премій

ОПИС емблеми

Орден Миколи Чудотворця має два ступеня.

Орден першого ступеня являє собою легко випуклу золоту зірку 7,5 см. в діаметрі і вагою 49 гр., на променях якого розміщено сорок сім штучних алмазів. В середній частині знаходиться золоте зображення Миколи Чудотворця вагою 2,5 гр., круг якого на червоній емалі розміщується напис «За примно­ження добра на Землі». На зворотному боці орденського знаку знаходиться подовжня планка, за яку кріпиться золотисто-орнаментальна стрічка довжиною вісімдесят сантиметрів.

Орден другого ступеня являє собою легко випуклу срібну зірку 7,5 см. в діаметрі і вагою 49 гр., на променях якого розміщено сорок сім штучних алмазів. В середній частині знаходиться золоте зображення Миколи Чудотворця вагою 2,5 гр., круг якого на голубій емалі розміщується напис «За примноження добра на Землі». На зворотному боці орденського знаку знаходиться подовжня планка, за яку кріпиться золотисто-орнаментальна стрічка довжиною вісімдесят сантиметрів.

Графічне зображення ордена Миколи Чудотворця — обов’язковий атрибут на офіційних документах, сувенірах, значках, листівках та печатці Фонду.

Орден Миколи Чудотворця зберігається в Головному офісі Фонду міжна­родних премій.