Закрити
Налаштування сайту
Застосувати
Відключити всі стиліЗастосувати Стандарні налаштування

Зареєструвати ОСББ можна за три години та через Інтернет

10.06.2016

Сьогодні заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе та заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз зустрілися з членами Британо - Української торгової палати. Обговорювали проблемні питання щодо об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. 

Усе, що залежало від Міністерства юстиції у даній сфері - реалізовано. 

"Головна ідея наших реформ - почути потреби суспільства та швидко на них зреагувати. Ми остаточно передали з 1 травня функції реєстрації бізнесу та нерухомості, тому що раніше існувала монополія та усі її наслідки. Сьогодні - здорова конкуренція, а відповідно - якісний сервіс", - підкреслив Павло Мороз

Реєстрація ОСББ відбувається аналогічно процесу реєстрації юридичної особи.

Якщо громада вирішила створити ОСББ, то звернувшись до найближчого нотаріусу, органу місцевого самоврядування чи акредитованого суб'єкта зможе це зробити. Без жодних черг, хабарів та у максимально короткі строки.

Документи приймаються за принципом екстериторіальності: як у паперовій, так і у електронній формі, через портал електронних сервісів. 

Це робить процес максимально простим, швидким та сучасним.

"Сьогодні Міністерство юстиції є сервіс- провайдером, ми створюємо умови для конкуренції у кожній можливій сфері. Там, де вирішення питання залежить не від однієї людини - завжди достойний рівень сервісу та відсутні передумови для  корупції", - підсумував Гія Гецадзе. 

Міністерство юстиції продовжує вдосконалювати систему реєстрації. 

Наступний наш крок є реформа сфери реєстраціі актів цивільного стану.

ERROR: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /var/www/new.drsu.gov.ua/model/publication.model.php:325