Закрити
Налаштування сайту
Застосувати
Відключити всі стиліЗастосувати Стандарні налаштування

Партія Радикального прориву

ОПИС емблеми та прапора

ЕмблемоюПартії Радикального Прориву є зображення жовтого кола всередині якого розташовані чотири перпендикулярно взаємо перехрещені відрізки у вигляді решітки синього кольору - стилізоване зображення крилатого вислову латинською мовою "CUM DEO", що означає "З БОЖОЮ ДОПОМОГОЮ", і розташований зверху на синій стрічці Біблійний вислів латинською мовою "SUUM CUIQUE", що означає "КОЖНОМУ СВОЄ". Внизу емблеми розташовані букви "ПРП", що являється скороченою абревіатурою назви Партії Радикального Прориву.

Елементи символіки відображають принципи Партії, яка у своїй діяльності керується усталеними в суспільстві нормами, і виражають гасло Партії, яке заключає в собі загально признаний моральний принцип.

Це означає, що Партія провадить свою діяльність в інтересах суспільства і в тісній відповідності до загально признаних моральних устоїв.

ПрапорПартії Радикального Прориву являє собою прямокутник із зображенням емблеми Партії Радикального Прориву. Полотнище прапору виготовляється із тканини зеленого кольору. Співвідношення довжини до ширини прапора становить 1,4 : 1.

В центрі прапора міститься зображення емблеми Партії Радикального Прориву: жовтого кола на зеленому фоні, всередині якого розташовані чотири перпендикулярно взаємо перехрещені відрізки у вигляді решітки синього кольору - стилізоване зображення крилатого виспіву латинською мовою "CUM DEO", що означає "З БОЖОЮ ДОПОМОГОЮ", і розташований зверху на синій стрічці Біблійний вислів латинською мовою "SUUM CUIQUE", що означає "КОЖНОМУ СВОЄ". Внизу емблеми розташовані букви "ПРП", що являється скороченою абревіатурою назви Партії Радикального Прориву.

Елементи символіки відображають принципи Партії, яка у своїй діяльності керується усталеними в суспільстві нормами, і виражають гасло Партії, яке заключає в собі загально признаний моральний принцип.

Це означає, що Партія провадить свою діяльність в інтересах суспільства і в тісній відповідності до загальновизнаних моральних устоїв.