Закрити
Налаштування сайту
Застосувати
Відключити всі стиліЗастосувати Стандарні налаштування

Заступник Міністра юстиції Павло Мороз зустрівся з представниками Американської корпорації приватних закордонних інвестицій

16.11.2016

Сьогодні відбулася зустріч заступника Міністра юстиції України Павла Мороза з представниками  Американської корпорації приватних закордонних інвестицій.

Павло Мороз представив ключові реформи Міністерства юстиції, спрямовані на покращення бізнес-клімату в Україні.

«Я двадцять років пропрацював у професійному бізнесі,  тому добре розумію проблеми, з якими міг би стикнутися потенційний інвестор в Україні, та активно працюю над їх усуненням», - зазначив заступник Міністра юстиції.

Представники організації цікавилися змінами у системі реєстрації бізнесу та нерухомості, запитували про організацію роботи нотаріату в Україні та про боротьбу з корупцією.

«Міністерство юстиції здійснило дві безумовно успішні реформи. Перша – це передача  функцій реєстрації бізнесу й нерухомості нотаріусам, акредитованим суб`єктам та органам місцевого самоврядування. Таким чином, ми подолали корупцію й монополію  у зазначеній сфері та підвищили якість надання адміністративних послуг. Друга – це посилення захисту прав власності. Нагадаю, що з початку року функціонує Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, покликана відміняти незаконні реєстраційні дії в адміністративному порядку. Даний інститут дозволяє уникнути судової тяганини та оперативно й  без втрат повернути майно законному власнику. Також зазначу, що в Україні набув чинності Антирейдерський закон, головне завдання якого - унеможливити застосування існуючих рейдерських схем», - розповів Павло Мороз.

Завдяки реформі Міністерства юстиції кількість реєстраторів зросла у п`ять разів, що створило умови для здорової конкуренції.  Наступна важлива зміна – кошти за проведення державної реєстрації, що раніше надходили до Києва, відтепер лишаються у місцевих бюджет та дозволяють місцевим громадам витрачати їх на задоволення власних соціальних потреб.

«Переконаний, реформи Міністерства юстиції та постійна комунікація з потенційними капіталовкладниками сприятимуть  покращенню інвестиційної привабливості нашої держави!», - резюмував заступник Міністра юстиції.

Фоторепортаж

ERROR: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /var/www/new.drsu.gov.ua/model/publication.model.php:325