Закрити
Налаштування сайту
Застосувати
Відключити всі стиліЗастосувати Стандарні налаштування

Заступник Міністра юстиції Павло Мороз зустрівся з представниками Американської корпорації приватних закордонних інвестицій

16.11.2016

Сьогодні відбулася зустріч заступника Міністра юстиції України Павла Мороза з представниками  Американської корпорації приватних закордонних інвестицій.

Павло Мороз представив ключові реформи Міністерства юстиції, спрямовані на покращення бізнес-клімату в Україні.

«Я двадцять років пропрацював у професійному бізнесі,  тому добре розумію проблеми, з якими міг би стикнутися потенційний інвестор в Україні, та активно працюю над їх усуненням», - зазначив заступник Міністра юстиції.

Представники організації цікавилися змінами у системі реєстрації бізнесу та нерухомості, запитували про організацію роботи нотаріату в Україні та про боротьбу з корупцією.

«Міністерство юстиції здійснило дві безумовно успішні реформи. Перша – це передача  функцій реєстрації бізнесу й нерухомості нотаріусам, акредитованим суб`єктам та органам місцевого самоврядування. Таким чином, ми подолали корупцію й монополію  у зазначеній сфері та підвищили якість надання адміністративних послуг. Друга – це посилення захисту прав власності. Нагадаю, що з початку року функціонує Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, покликана відміняти незаконні реєстраційні дії в адміністративному порядку. Даний інститут дозволяє уникнути судової тяганини та оперативно й  без втрат повернути майно законному власнику. Також зазначу, що в Україні набув чинності Антирейдерський закон, головне завдання якого - унеможливити застосування існуючих рейдерських схем», - розповів Павло Мороз.

Завдяки реформі Міністерства юстиції кількість реєстраторів зросла у п`ять разів, що створило умови для здорової конкуренції.  Наступна важлива зміна – кошти за проведення державної реєстрації, що раніше надходили до Києва, відтепер лишаються у місцевих бюджет та дозволяють місцевим громадам витрачати їх на задоволення власних соціальних потреб.

«Переконаний, реформи Міністерства юстиції та постійна комунікація з потенційними капіталовкладниками сприятимуть  покращенню інвестиційної привабливості нашої держави!», - резюмував заступник Міністра юстиції.

Фоторепортаж