Закрити
Налаштування сайту
Застосувати
Відключити всі стиліЗастосувати Стандарні налаштування

ДП "НАІС" та ДП "Центр Регістрів Литви" прийняли рішення про підписання Меморандуму про обмін інформацією

24.06.2016

ДП "НАІС" та ДП "Центр Регістрів Литви" прийняли рішення про підписання Меморандуму про співпрацю та обмін інформацією між реєстрами юридичних осіб двох країн. Про це за підсумками робочого візиту до Литви повідомив заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз.

«Це ще один крок, що наближує нас до прозорості та відкритості. Реєстр Литви – інтегрований у європейський. Тобто, ми автоматично матимемо доступ до інформації щодо бенефіціарів Європейських підприємств. Відповідно, українським корупціонерам буде складніше сховатися за ширмою іноземної фірми для виведення своїх «брудних» коштів », - наголосив Павло Мороз.

Поїздка відбувалася у рамках проекту  "Сприяння у створенні стійкої системи реєстрів в Україні ". За період відрядження українська делегація ознайомилася з діяльністю ДП «Центр Регістрів Литви».  Дослідили розробки і технологічні рішення у сфері MobileID. Проаналізували  систему електронних торгів. Вивчили механізм взаємодії між реєстрами Литви.

«Міністерство юстиції не прагне копіювати чужий досвід. Ми ознайомлюємося з ефективними світовими системами, вивчаємо їх, аналізуємо та вдосконалюємо власні», - зазначив Павло Мороз. У поїздці також взяли участь директор Департаменту державної реєстрації та нотаріату Віталій Гайдук та директор ДП «НАІС» Станіслав Лур`є.