Закрити
Налаштування сайту
Застосувати
Відключити всі стиліЗастосувати Стандарні налаштування

Мін`юст створює належні умови для комфортного ведення бізнесу в Україні

30.06.2016

Сьогодні заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз зустрівся з представниками німецького бізнесу.

«Україна – держава, що має великий потенціал для притоку серйозних інвестицій. Наше завдання  - це створення належних передумов для комфортного ведення бізнесу. Для іноземного інвестора важливим є простота, зрозумілість процесів та відсутність бюрократії. Але, на першому місті, залишається захищеність капіталу правовою та справедливою державою», - наголосив Павло Мороз.

Мін`юст реформував систему державної реєстрації. Відбулася передача функцій реєстрації бізнесу та нерухомості нотаріусам, місцевим органам влади та акредитованим суб`єктам. Як наслідок, кількість державних реєстраторів зросла з 2 000 до 10 000 тисяч.

Повноцінно функціонує Кабінет електронних сервісів. Сьогодні можливим є започаткувати власну справу, навіть, у режимі он-лайн. Повністю відсутня монополія, як наслідок – жодних черг та передумов для хабарництва.

Міністерство юстиції залишило за собою функцію контролю, що реалізується через діяльність Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

«Станом на сьогодні Комісія отримала більше 900 скарг, задовольнила майже 150. Тобто, фактично врятувала 150 заявників від рейдерських зазіхань», - відзначив Павло Мороз.

Наступні кроки, спрямовані на спрощення ведення бізнесу в Україні, це зміни у судовій системі та у сфері виконавчого провадження. Також важливим є те, що втілення даних реформ відбувається комплексно та паралельно.

«Мін`юст розуміє, що приток інвестицій – це зростання економіки країни, що сприятиме підвищенню рівня життя українців», - підсумував заступник Міністра юстиції

ERROR: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /var/www/new.drsu.gov.ua/model/publication.model.php:325