Закрити
Налаштування сайту
Застосувати
Відключити всі стиліЗастосувати Стандарні налаштування

Мін`юст створює належні умови для комфортного ведення бізнесу в Україні

30.06.2016

Сьогодні заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз зустрівся з представниками німецького бізнесу.

«Україна – держава, що має великий потенціал для притоку серйозних інвестицій. Наше завдання  - це створення належних передумов для комфортного ведення бізнесу. Для іноземного інвестора важливим є простота, зрозумілість процесів та відсутність бюрократії. Але, на першому місті, залишається захищеність капіталу правовою та справедливою державою», - наголосив Павло Мороз.

Мін`юст реформував систему державної реєстрації. Відбулася передача функцій реєстрації бізнесу та нерухомості нотаріусам, місцевим органам влади та акредитованим суб`єктам. Як наслідок, кількість державних реєстраторів зросла з 2 000 до 10 000 тисяч.

Повноцінно функціонує Кабінет електронних сервісів. Сьогодні можливим є започаткувати власну справу, навіть, у режимі он-лайн. Повністю відсутня монополія, як наслідок – жодних черг та передумов для хабарництва.

Міністерство юстиції залишило за собою функцію контролю, що реалізується через діяльність Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

«Станом на сьогодні Комісія отримала більше 900 скарг, задовольнила майже 150. Тобто, фактично врятувала 150 заявників від рейдерських зазіхань», - відзначив Павло Мороз.

Наступні кроки, спрямовані на спрощення ведення бізнесу в Україні, це зміни у судовій системі та у сфері виконавчого провадження. Також важливим є те, що втілення даних реформ відбувається комплексно та паралельно.

«Мін`юст розуміє, що приток інвестицій – це зростання економіки країни, що сприятиме підвищенню рівня життя українців», - підсумував заступник Міністра юстиції