Закрити
Налаштування сайту
Застосувати
Відключити всі стиліЗастосувати Стандарні налаштування

Партія патріотичних сил України (Нова назва - «Партія Громадянська солідарність»)

ОПИС

Щит: прямокутно-овальний, з золотим пругом. В малиновій главі щита три срібних розширених хрести, в срібному полі щита розширений малиновий хрест. Щитотримачі: Два золотих грифона з блакитними тулубами. Крила золоті; шия блакитна. Личина біла; дзьоб, голова, стрижень хвоста та стволи пер чорні; пера шиї - золоті та чорні (діамантові). Китиця хвоста - золота. Язик та кігті задніх кінцівок малинові; передніх - срібні. Махові пера крил - срібні, підведені чорним. Девізна стрічка: малинова, з девізом золотими літерами: "Честь та праця". Підніжжя: орнаментальна композиція із зеленого листя та грон гілок червоної калини. Ще нижче - напис " Партія патріотичних сил України" - назва Партії.

РОЗПІЗНАВАЛЬНИЙ ЗНАК (ЕМБЛЕМА)

Розширений хрест в українській геральдиці має назви «степового» і «козацького». Розширений хрест (переважно білого або малинового кольору) є основним знаком (християнським православним символом) на прапорах козацьких сотень 17-18 ст. Ця форма хреста є основною для більшості військових нагород, у тому числі Українського Ордена Богдана Хмельницького.

У вигляді малинового хреста (із золотою пругою) він прийнятий як головний символ Збройних Сил, України.

Малиновий колір символізує любов, мужність, сміливість і великодушність; пурпуровий - владу, гідність, славу, шану, міць.

В українських козацьких прапорах 17-18 ст. в рівній мірі використовувалися червоні (малинові) хрести на білому полі і білі на малиновому. На цей день малиновий колір вважається кольором-символом Українського козацтва і Збройних сил України.

Срібне (біле) поле геральдично означає чистоту, надію, правдивість, відвертість.

Малинова глава щита несе ту ж символіку, але в зворотних


кольорах. Кількість срібних хрестів в главі символізують три моральні
ознаки діяльності Партії, а саме: ПАТРІОТИЗМ, МУЖНІСТЬ,
САМОВІДДАНІСТЬ.

Геральдичний образ щитотримачів - грифонів - символізує швидкість, поєднану з силою. Він поєднує властивості лева - царя звірів та орла - царя птахів. Йому притаманні також прозорливість та пильність.

Золотий (жовтий) колір фігури наділяє грифона геральдичними властивостями золота: могутністю, шляхетністю, постійністю, справедливістю, милосердям та заможністю. Поєднання з блакитним кольором, який в геральдиці символізує чесність, вірність та бездоганність, надає щитотримачам емблеми сполучення національних кольорів.

Малиновий колір девізної стрічки використано як суто козацький, військовий. Листя і кетяги (грони) червоної калини, що утворюють підніжжя емблеми, також є одним з виняткових національних символів.

Прапор: тканина білого кольору прямокутної форми розміром 1800x1000 міліметрів з обрамленням золотистою бахромою. У центрі прапору розташовано розпізнавальний знак (емблему) Партії: Щит: прямокутно-овальний, з золотим пругом.

В малиновій главі щита три срібних розширених (козацьких, степових, волинських) хрести, які символізують три моральні ознаки діяльності Партії, а саме: ПАТРІОТИЗМ, МУЖНІСТЬ, САМОВІДДАНІСТЬ,

В срібному полі щита розширений малиновий хрест (християнський православний символ).

Щитотримачі: Два золотих грифона з блакитними тулубами. Крила золоті; шия блакитна. Личина біла; дзьоб, голова, стрижень хвоста та стволи пер чорні; пера шиї - золоті та чорні (діамантові). Китиця хвоста - золота. Язик та кігті задніх кінцівок малинові; передніх - срібні. Махові пера крил - срібні, підведені чорним. Девізна стрічка: малинова, з девізом золотими літерами "Честь та праця". Підніжжя: орнаментальна композиція із зеленого листя та грон гілок червоної калини. Ще нижче - напис " Партія патріотичних сил України" - назва Партії.

По периметру прапору розташовані дві стрічки - малинового (зовнішня) та золотого (внутрішня) кольору. Малиновий колір вважається кольором-символом Українського козацтва і Збройних сил України, а золотий колір символізує властивості золота: могутність, знатність, постійність, справедливість та милосердя."