Закрити
Налаштування сайту
Застосувати
Відключити всі стиліЗастосувати Стандарні налаштування

Партія державного нейтралітету України

ОПИС символіки

Символікою Партії державного нейтралітету України є

розпізнавальний знак, який має зображення у формі овалу. Зазначене зображення являє собою контурну карту України з виділенням її кордонів відносно трьох полярних світоглядів і культур (європейської, євроазіатської та мусульманської). Всередені зображення находиться контурна карта України білого кольору (основний колір емблеми); навколо якої розташовані три блоки однакового розміру та різних за кольором (синього, червоного, зеленого). Синій блок (Європейський світ) розташований ліворуч, червоний (Євроазіатський світ) - праворуч, зелений (Мусульманський світ) - знизу. Зверху зображення напівколом розміщена назва партії, а саме: партія державного нейтралітету України. В назві всі літери однакові за розміром та кольором (чорного).

Додержання пропорцій зображення емблеми є обов’язковим при будь-якому її відтворенні.

Символікою Партії державного нейтралітету України є

прапор, який являє собою прямокутне полотнище білого кольору, із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3. На прапорі розташоване зображення у формі овалу, яке являє собою контурну карту України білого кольору (основний колір емблеми), навколо якої розташовані три блоки однакового розміру та різних за кольором (синього, червоного, зеленого). Зверху зображення напівколом розміщена назва партії, а саме: партія державного нейтралітету України. В назві всі літери однакові за розміром та кольором (чорного). Зворотний бік прапора є дзеркальним відображенням лицьового боку! Девізом Партії державного нейтралітету України є слова "Нейтралітет вибір України", - національна ідея, за допомогою якої ПДНУ хоче назавжди закласти підвалини стабільності українського суспільства. "Нейтралітет" - це шлях, який дозволить Україні вести чесну, прозору, не передбачувану зовнішню політику, залучати потужні інвестиції, врешті не бути заручниками геополітичної гри супердержав, налагодити дружні рівноправні стосунки з усіма країнами. "Вибір України" - єдиний спосіб порозуміння між країнами з різними світоглядами, посіяти злагоду між різними регіонами і національностями країни, відродження духовності суспільства, вдосконалення політичної системи, досягнення сталого економічного розвитку, соціального забезпечення населення, зростання авторитету країни у світі, стати політичним, духовним та економічним центром Євразії.

Нейтральна Україна

Живи і квітни, Україно, Ти незалежність здобула, Серед країн - країна рівна Ти мов троянда розцвіла.

Приспів.

Від серця до серця тепло душі лине Тобі, наша ненько, тобі, Україно. І буде щасливою кожна людина, За волі народу - нейтральна країна.

Шануймо неньку, Україну, Гуртуємо народ її В щасливу дружню родину Багатомовної сім’ї.

Приспів.

В своїх серцях її духовність Плекаймо в хвилі доброти, Щоб ні чия до нас ворожість Нам не приносила біди.

Приспів.

Славетна будь, наша, країна, Своїм добробутом в віках. Як самостійна і єдина, Життя обравши мирний шлях