Закрити
Налаштування сайту
Застосувати
Відключити всі стиліЗастосувати Стандарні налаштування

Українська республіканська партія „Собор”

ОПИС символіки та прапора

Розпізнавальним знаком Української республіканської партії "Собор" є зображення ластівки чорно-білого кольору, що летить.

Ластівка як елемент прапора та інших атрибутів партії зображається в центрі жовтого (золотого) кола і спрямована догори вліво.

Розпізнавальний знак із зображенням ластівки доповнюється у межах кола по периметру написом за годинниковою стрілкою Українська республіканська партія "Собор" блакитним на жовтому тлі шрифтом Таhоmа.

На бланках партійних документів зображення ластівки може доповнюватися горизонтальним написом Українська республіканська партія "Собор" або УРП "Собор" шрифтом Таhоmа.

Прапор Української республіканської партії "Собор" - прямокутне блакитне полотнище із співвідношенням сторін 1:1,5 та з жовтим (золотим) колом у центрі, діаметр якого 2/3 висоти полотнища. У центрі кола зображено розпізнавальний знак партії ластівку, що летить, повернена до древка. У межах кола по периметру напис за годинниковою стрілкою Українська республіканська партія "Собор" блакитним на жовтому тлі шрифтом Таhоmа.